תיקון מצלמה - דיגיטל וידאו סנטר
 
 
 
 
 
 
 
HC-WXF1
 
 
 
DMC-FZ1000
 
 
 
DMC-FZ2500
 
 
 
 
 
 
DC-TZ200
 
 
 
DMC-LX1000
 
 
 
HG-DZX200
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום במצלמות דיגיטליות

 
 
צילום זה דבר נפוץ ביותר בחברה המודרנית. בכל בית יש כיום מצלמה, וכניסתן של מצלמות דיגיטליות הגדילו משמעותית את מספר המצלמים ואת כמות הצילומים. צילום זה חלק בלתי נפרד מעולם הפרסום והשיווק ומעולם האמנות המודרנית. מי מאיתנו לא מוצא את עצמו מסתכל בתמונות מדהימות באינטרנט מדי פעם?
 
כל הדברים הללו, החל מהצילום הביתי ועד לצילום האמנותי, מתאפשרים בזכות השיפור של עולם המצלמות. מחירן של המצלמות הללו, אף הוא אינו זול. אנשים מוצאים עצמם הרבה פעמים עם מצלמה מקולקלת אחרי שהמצלמה לא עמדה במסע צילומים אינטנסיבי. אין ספק שחבל מאוד לזרוק מצלמה שעלתה 1,500 ₪ (לפחות) ולכן זה משמח מאוד שיש מעבדות מיוחדות העוסקות בשרותי תיקון מצלמות. מעבדות אלו הרבה פעמים הוסמכו על ידי חברת הייצור של המצלמות לתקן את המוצרים שלהן.
 
 
 
צילום במצלמות דיגיטליות
 
 
 
יצרניות המצלמות מבצעות מדי פעם השתלמויות עבור האנשים שמבצעים תיקון מצלמות למוצרים שלהן. מעבדות העוסקות ברצינות בתיקון מצלמות דיגיטליות שולחות את המומחים שלהן עד יפן כדי להתעדכן בחידושים האחרונים.
 
מעבר לכך, ישנה סיבה נוספת לדבוק לאותה המצלמה, וזה ההפעלה שלה. בעל המקצוע מורגל בהפעלה של המצלמה הספציפית שלו, ולא כולם אוהבים חידושים, במיוחד כשמדובר בכלי העבודה הבסיסי שלהם. צלמים הרבה פעמים קשורים למצלות שלהם, ולכן פונים לשירותי צילום לא רק בשל עלויות גבוהות של מצלמה חדשה, אלא בשל נוחות העבודה עם מכשיר ספציפי.
 
יש גם כאלה שלא עברו לעבוד עם מצלמות דיגיטליות ונותרו לעבוד עם מצלמות פילים. הם יכולים להיות צלמים מקצועיים או חובבנים. מצלמת פילים טובה זה דבר שקשה למצוא אותו בשוק שעבר למצלמות דיגיטליות, ולכן אנשים אלו הם צרכנים רציניים של שירותי תיקון מצלמות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תיקון מצלמות Nikon
 
 
 
תיקון מצלמות JVC
 
 
 
תיקון מצלמות Panasonic
 
 
 
תיקון מצלמות Canon
 
 
 
תיקון מצלמות Sony
 
 
 
דרך השלום 7, תל-אביב, 67892  |  טל': 6911111 - 03  |  פקס: 6090320 - 03  | א' - ה'  9:00-17:00 יום ו' 13:00 - 9:00 | דוא"ל: digitalvideo@bezeqint.net