תיקון מצלמה - דיגיטל וידאו סנטר
 
 
 
 
 
 
 
HC-WXF1
 
 
 
DMC-FZ1000
 
 
 
DMC-FZ2500
 
 
 
 
 
 
DC-TZ200
 
 
 
DMC-LX1000
 
 
 
HG-DZX200
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון מצלמות וידאו

 
 
תיקון מצלמות וידיאו הוא העבודה שלנו.
 
בדיגיטל וידאו סנטר עובדים אנשי מקצוע מנוסים, שתיקון מצלמות וידאו הוא העבודה שלהם. לימודי הסמכה בתחום, כמו גם שנים של ניסיון, מאפשרות לנו לאתר כל תקלה ובדרך כלל גם להביא לפתרונה. למה דיגיטל וידאו סנטר?
 
בגלל ההתמחות – הטכנאים של דיגיטל וידאו סנטר מוסמכים לספק שירות תיקונים למצלמות וידאו מתוצרת פנסוניק ו-JVC, כמו גם קנון, סוני, ניקון, סמסונג ושאר יצרניות המצלמות. כל התיקונים מתבצעים על פי הוראות היצרן ובאמצעות חלפים מקוריים, כך שאתם מקבלים את המצלמה שלכם כאילו יצאה הרגע מהמפעל.
 
בגלל המומחיות – במעבדה עובדים טכנאים מוסמכים ומנוסים, אשר ידעו לאתר את התקלה ולמצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורה. במקרה בו נחשוב כי עלותו של תיקון מצלמת הווידיאו תהיה גבוהה במיוחד, נמליץ על רכישת מצלמה חדשה, כדי שלא תשקיעו כסף בתיקון לא משתלם.
 
בגלל השירות – אנו משרתים לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים כאחד, וכל לקוח, קטן כגדול, זוכה אצלנו לשירות מקצועי וליחס אישי. אנו מבצעים כל תיקון מצלמת וידאו תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים ובאחריות מלאה, כך שאתם תקבלו מצלמה שנראית ועובדת ממש כמו חדשה, ובדיוק בזמן שנקבע.
 

להמשיך להנציח את הרגע

 
כשתביאו את מצלמת הווידיאו שלכם לתיקון במעבדה, תזכו קודם כל לחיוך, אפילו שלא מצלמים אותנו. אחר כך נשמע מכם בדיוק מה הבעיה, ובתוך זמן קצר תוכלו לקבל את המצלמה שלכם כשהיא תקינה, ולהמשיך להנציח את הרגעים היפים בחייכם.לקבלת תיקון מצלמות וידיאו כמו שתיקון מצלמות וידיאו צריך להיות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
תיקון מצלמת וידאו
 

למידע נוסף חינם, חייגו:

03-6911111
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תיקון מצלמות Nikon
 
 
 
תיקון מצלמות JVC
 
 
 
תיקון מצלמות Panasonic
 
 
 
תיקון מצלמות Canon
 
 
 
תיקון מצלמות Sony
 
 
 
דרך השלום 7, תל-אביב, 67892  |  טל': 6911111 - 03  |  פקס: 6090320 - 03  | א' - ה'  9:00-17:00 יום ו' 13:00 - 9:00 | דוא"ל: digitalvideo@bezeqint.net